Craft Whale

Kurallar

Oyunu daha eğlenceli yapmak için belirlenen topluluk kurallarımız...

Uygunsuz İçerik Paylaşmayın: Pornografi, şiddet içeren içerikler veya herhangi bir şekilde uygunsuz materyaller paylaşmak kesinlikle yasaktır. Sunucuda olgun bir ortamın korunmasına yardımcı olmak için bu kurala sıkı bir şekilde uyulmalıdır.

 

Yetkililere Saygı Gösterin: Sunucudaki yöneticilere ve moderatörlere saygı duyulmalıdır. Talimatları takip etmek, uygun şekilde iletişim kurmak ve yönetici Asistan Ve Rehberlerin kararlarına saygı göstermek önemlidir.

 

Özel Bilgileri Paylaşmayın: Craftwhale sunucusunda kişisel bilgilerinizi (telefon numarası, adres vb.) paylaşmaktan kaçının. Güvenliğinizi korumak için bu tür bilgilerin özel olarak paylaşılması gereken ortamlarda paylaşılması daha uygundur. Aksi Durumda Craftwhale Konu İle ilgili Hüküm Sahibi Olmayacaktır.

 

Reklam Yapmayın: Başka sunucuların veya web sitelerinin reklamını yapmak, izinsiz olarak kendi sunucunuzu veya başka projeleri tanıtmak yasaktır.

 

Yardım ve Destek İsteyin: Sunucudaki diğer üyelerden yardım veya destek istemekten çekinmeyin. Minecraft veya sunucuyla ilgili sorularınız varsa, ilgili kişilere sormaktan çekinmeyin. 

 

Kuralları Kabul Edin: Craftwhale  sunucusuna katılarak, kuralları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz. Kurallara uymamak durumunda Yetkililerin gereken müdahaleleri yapma yetkisi bulunmaktadır.